DOPRAVNÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Poplatek za doručení:

Dodávky do domu prostřednictvím kurýrní služby: 8 EUR

Objednané produkty předáme kurýrní službě do 1-2 pracovních dnů. V případě, že plnění objednávky vyžaduje delší čas, zákazníka neprodleně informujeme.

Pravidla platby banka/kreditní karta:

Při platbách platební kartou partnerem společnosi Beautywood SK s.r.o. je TATRA BANKA. Platba kreditní kartou v internetovém obchodě WWW.HUSHANDHUSH.CZ je možná se všemi typy kreditních karet zobrazených na domovské stránce, avšak kreditní karty vydané na elektronické použití systém akceptuje pouze v případě, že jejich použití je povoleno bankou, která kartu vydala. Kupující může požádat svou banku o informace o tom, zda jeho kartu lze použít na online nákupy.

Platba kreditní kartou pro naše zákazníky neznamená dodatečné náklady, další poplatky nebudou účtované v žádné formě.

Platba kreditní kartou se provádí přes banku TATRA BANKA prostřednictvím webových stránek chráněných SSL, takže bankovní údaje kupujícího nemohou být zpřístupněny neoprávněným osobám. Po výběru způsobu platby kreditní kartou bude kupující přesměrován na bezpečnou stránku TATRA BANKA, kde držitel karty poskytne údaje o kreditní kartě, takže tyto informace budou zpracovávány výhradně prostřednictvím platební stránky společnosti TATRA BANKA.

Po zadání informací o kreditní kartě systém zobrazí platební doklad.

V případě, že zaviněním Kupujícího údaje jeho kreditní karty použije třetí strana, neponese společnost Beautywood SK s.r.o., ani společnost TATRA BANKA odpovědnost za škody, které mohou vzniknout v důsledku této transakce.