kód: DRH-503 2418

Šampon DeeplyRooted

šampon s exfoliačním účinkem 983 CZK
obal: 200 ml
Jednotková cena: 4.92  CZK / ml

Popis

EXFOLIAČNÍ PŘÍPRAVEK NA VLASY EXFOLIAČNÍ PŘÍPRAVEK NA VLASY

  • Jemně čistí vlasy
  • Exfoliace pokožky hlavy
  • Posiluje tenké, lámavé a stárnoucí vlasy
  • Snížení lupů (suchá pokožka hlavy) o 100 % za 4 týdny
  • Chrání před poškozením proteinů způsobeným znečištěním
O EXFOLIAČNÍM PŘÍPRAVKU NA VLASY

Tento vyživující šampon jemně čistí vlasy pomocí klinicky ověřených čistých rostlinných složek, které vytvářejí předpoklady pro zdravou pokožku hlavy a silnější a pevnější vlasy. Aktivní složky působí exfoliaci pokožky hlavy a posilují tenké, lámavé a stárnoucí vlasy.

JAK APLIKOVAT

Naneste dostatečné množství přímo na pokožku hlavy a vmasírujte po dobu 1 minuty. Opláchněte. Následně použijte kondicionér a vlasové sérum DeeplyRooted. Pro dosažení optimálních výsledků užívejte DOPLNĚK DEEPLYROOTED denně.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
Pro jaké typy vlasů je tento přípravek nejvhodnější?

Tento jemný šampon je veganský, bezsulfátový a lze jej použít na všechny typy, délky a textury vlasů.

Je bezpečný pro barvené vlasy?

Ano, přípravek DeeplyRooted je bezpečný pro každodenní použití na barvené vlasy. Neobsahuje agresivní chemické látky, které mohou vlasy odizolovat a poškodit prameny. Patentovaná složka KeraGuard™ chrání prameny před povětrnostními vlivy prostředí, jako je znečištění, UV záření a teplo.

KLÍČOVÉ INGREDIENCE

Voda, lauroylmethylisethionát sodný, kokamidopropylbetain, akrylátový kopolymer, glykoldistearát, kapryloyl/kaproylmethylglukamid, methylkokoyltaurát sodný, chlorid sodný, lauroyl/myristoyl methylglukamid, dimethikon, polykvaternium-10, glycerin, šťáva z listů Aloe barbadensis, extrakt z kultury kořene Ocimum basilicum, olej z jader Argania spinosa, olej z jader Prunus armeniaca (meruňka), extrakt z Laminaria digitata, extrakt z Chlorella vulgaris, sacharidový izomerát, extrakt z Lavandula stoechas, extrakt z lusků Caesalpinia spinosa, extrakt z klíčků Helianthus annuus (slunečnice), extrakt z klíčků Pisum sativum (hrách), extrakt z květu Trifolium pratense (jetel), olej z kůry Citrus aurantium var. dulcis (pomeranč), olej z Mentha piperita (máta peprná), extrakt z květů/listů/stonků Mentha arvensis, acetyltetrapeptid-3, rýžové aminokyseliny, kvasnicový extrakt, maltodextrin, mořská voda, dextran, propylenglykol, butylenglykol, fenoxyethanol, ethylhexylglycerin, kaprylylglykol, hexylenglykol, alkohol, fytát sodný, hydroxid sodný, benzoát sodný, chlorfenesin, ethylendiamindisukcinát trisodný, tetrasodná sůl EDTA, limonen.

VŮNĚ

Šampo