kód: PD-201 1338

PlantYourDay

1 544 CZK
obal: 402 g
Jednotková cena: 3.84  CZK / g

Popis

ROSTLINNÝ PROTEINOVÝ PRÁŠEK PRO OPTIMÁLNÍ ZDRAVÍ STŘEV A VYVÁŽENOU POKOŽKU, VEGAN.

  • Obsahuje dýni z ekologického zemědělství, hráškový protein, prebiotika a probiotika.
  • 110 kalorií, 17 gramů proteinu, 1 gram cukru, 2 gramy tuku
  • vyrovnává pH a alkalizuje
  • Skvělá čokoládová příchuť
  • Po přidání ovoce, mléka nebo dalších surovin může nahradit pokrm
  • Vegan
VÍCE O PLANTYOURDAY 
Zdravé tělo a zdravá pokožka začínají ve střevech. Nevyvážená střevní flóra (kvůli dietě, užívání antibiotik, změnám životního stylu či vlivem prostředí) může způsobovat podráždění a zčervenání pokožky, dermatitidu, žaludeční a střevní potíže, zvýšenou hladinu cholesterolu, úzkost, depresi, obezitu a chronickou bolest. Proto zapojujeme prebiotika (potrava pro probiotika) a probiotika (příznivé bakterie, které řídí bakteriální osídlení střeva), což jsou prvotřídní přísady v našich práškových proteinových produktech s vysokým obsahem superbylin, superplodů a superpotravin, které obnovují rovnováhu těla zvnitřku. Poskytují dlouhodobý zdroj energie a dávku vlákniny, rostlinné antioxidanty, mají protizánětlivé složení, omezují vnitřní záněty a napomáhají tak zlepšení čistoty pokožky, jejího červenání a jejích nedokonalostí.

Snadno stravitelné složení nepřináší celou tu řadu negativních účinků, které jsou často spojovány s jinými proteinovými prášky, včetně nadýmání, křečí a podráždění žaludku. Navíc, přípravek PlantYourDay rovněž zlepšuje trávení, jasnou mysl a imunitu.   

Obnovte svou vnitřní rovnováhu a dosáhněte tak lepšího vnějšího vzhledu.
JAK SE UŽÍVÁ
Přípravek se užívá ráno. 

Smíchejte dvě odměrky prášku s mlékem či mandlovým mlékem a vychutnejte. Přípravek PlantYourDay můžete rovněž přidat do horké kávy nebo použít ve svých oblíbených receptech.
Často kladené otázky
Jak přípravek PlantYourDay chutná?
Celková chuť je čokoládová, však vzhledem k prospěsným přísadám, které do přípravku PlantYourDay přidáváme, si můžete všimnout jemného ‘bylinného’ podtónu.

Co je nejlepším základem pro míchání s přípravkem PlantYourDay?
Doporučujeme smíchat dvě odměrky přípravku PlantYourDay se 3/4 šálkem jakéhokoli mléka - kravského, mandlového, ořechového - podle vašich preferencí. Vaší kávě přípravek dodá skvělou příchuť mocha.

Je přípravek PlantYourDay vegan?
Ano. Přípravek PlantYourDay je vegan a 100% rostlinný.

Který kmen probiotik přípravek PlantYourDay obsahuje? A je odvozen z mléčných výrobků?
Jedná se o kmen probiotik Lactobacillus acidophilus. Není odvozen z mléčných výrobků a neobsahuje alergeny.

Je přípravek PlantYourDay bezlepkový?
Ne. Nemůžeme přípravek PlantYourDay prohlásit za bezlepkový, protože obsahuje organicky pěstovanou mladou zelenou pšenici (wheatgrass) derivovanou z celého listu pšenice (Triticum aestivum).