Luxusní
nutraceutika

zjistěte více

Značka Hush & Hush mění obor wellness - představuje luxusní nutraceutika tvořená těmi nejkvalitnějšími přísadami s využitím nejnovějších výzkumů a zcela bez ústupků.
 
 
 
SLOŽENÍ VYVINUTÉ PLASTICKÝM CHIRURGEM

zjistěte více

 
 
 
CLEAN TO THE CORE

zjistěte více

 
 
 
NAŠE DOPLŇKY NEOBSAHUJÍ

zjistěte více

 
 
 
WELLNESS JE KRÁSA

zjistěte více

 
 
 
NAŠE TAJEMSTVÍ JE VĚDA

zjistěte více

 
 
 
 
 
 
KLINICKY OVĚŘENÉ PŘÍSADY

zjistěte více

Používáme pouze přísady na základě nekompromisního výzkumu, takže získat vaši denní dávku wellness je mnohem snazší. Všechny naše přísady jsou podloženy recenzovanými vědeckými pracemi.
 
 
 
 
 
 
WELLNESS NA 24 HODIN

zjistěte více

 
 
 
 
 
 

NAŠE TAJEMSTVÍ JE VĚDA

Na začátku stojí věda. Strávili jsme více než 15 let výzkumem buněk při vývoji precizních přípravků proti stárnutí pokožky založených na principu problém - řešení, jejichž účinné složení je podloženo recenzovaným klinickým výzkumem. Trváme na transparentnosti, používáme pouze přísady na základě nekompromisního výzkumu, takže získat vaši denní dávku wellness je mnohem snazší. Můžete se spolehnout na to, že všechny přísady účinkují jak mají a dělají to dobře, takže si svůj mladistvý vzhled můžete udržet déle.

SLOŽENÍ VYVINUTÉ PLASTICKÝM CHIRURGEM

Dr. Marc Ronert, plastický chirurg s evropskou certifikací, impresário v oblasti péče o pokožku a odborník na udržení jejího mladistvého vzhledu založil značku Hush & Hush, která se zaměřuje na čisté, klinické a luxusní doplňky založené na ověřených vědeckých výsledcích. Stručně řečeno, můžete mít dobrý pocit, neboť naše doplňky jsou bezpečné, účinné a podepřené důkazy.

NAŠE DOPLŇKY NEOBSAHUJÍ

Plniva

Syntetické látky

Aditiva

Umělá ochucovadla

Umělá barviva

Želatinu

Látky zvyšující objem

ČISTÉ JAK PŘÍRODA CHTĚLA

Takové jsou. Pomyšlení na to, že bychom měli přijímat doplňky plné těžko vyslovitelných přísad, je odstrašující a děsivé. Proto jsme vyvinuli náš komplex Clean Clinical Vitamins™ (komplex čistých klinických vitamínů), tedy patentovanou směs zdravých přírodních vitamínů bez jakýchkoli plniv, syntetických látek, aditiv, umělých ochucovadel či barviv. Jsou tak čisté, jak jen to jde.

WELLNESS NA 24 HODIN

Doplňky značky Hush & Hush působí ráno, v poledne i v noci a poskytují tělu nepřetržitou dávku živin pro jeho optimální funkci a proti příznakům stárnutí. Ať už je budete užívat v kombinaci či individuálně, vaše tělo nikdy nebude mít nedostatek či přebytek žádného vitamínu nebo minerálu. Používání doplňků značky Hush & Hush je snadné - užívejte je ráno a večer, podobně jako přípravky pro péči o pokožku.

WELLNESS JE KRÁSA

Krása, věda, zdraví a wellness už dávno nejsou samostatnými pojmy. Naopak, všechny části světa krásy se spojují a proplétají a nelze je oddělit. Tajemství dobrého zdraví, vnitřní krásy a boje proti běžným příznakům stárnutí spočívá v holistickém přístupu ke zdraví, wellness a mládí s podporou ucelené denní životosprávy založené na rostlinných a bylinných doplňcích. Dnešní informovaní zákazníci vědí, že začlenění vnitřního přístupu je stejně důležité jako povrchová péče o pokožku.