kód: TC-101 1254

TimeCapsule

1 825 CZK
obal: 60 kapsle
Jednotková cena: 30.42  CZK / kapsle

Popis

ÚČINNÝ DOPLNĚK PROTI STÁRNUTÍ POKOŽKY 4-V-1

  • Působí jako doplněk pro krásnou pokožku.
  • Podporuje schopnost tvorby kolagenu.
  • Hydratuje pokožku.
  • Chrání před poškozením vlivem prostředí, znečištění, působení slunce a modrého světla.
  • Omezuje červenání a tvorbu vřídků.
  • Zvyšte svou imunitu pomocí zinku, vitamínu C a ženšenu.
  • Poskytuje dávku energie.
  • Nahrazuje potřebnou denní dávku multivitamínů.
O TIMECAPSULE
Dokonalý doplněk pro péči o pokožku TimeCapsule představuje denní přípravek 4-v-1, který posiluje vaše mládí a poskytuje stejné přínosy pro jeho obnovu jako produkty pro lokální použití, avšak ve formě tablet. Tento doplněk je určen k užití každé ráno, má vysoký obsah antioxidantů a protizánětlivých látek, chrání pokožku před běžnými faktory stárnutí, jimž se téměř nelze vyhnout: sluncem, znečištěním, modrým světlem a agresivními látkami z vnějšího prostředí.

Naše jedinečná směs ověřených botanických látek a časem prověřeného komplexu čistých klinických vitamínů Clean Clinical Vitamins™ a minerálů působí synergicky proti běžným známkám stárnutí a budoucímu poškození pokožky, která si tak udrží mladistvý vzhled po delší dobu.
Často kladené otázky
Jaké výsledky mohu očekávat?
I když se výsledky individuálně liší, můžete očekávat více energie, méně viditelných vrásek a linek, méně tmavých bodů a zářivější pokožku. Doplněk TimeCapsule rovněž chrání před poškozením pokožky v budoucnosti, které může ovlivnit váš vzhled - díky našemu doplňku je však pravděpodobnost výskytu dalších linek, vrásek a tmavých bodů nižší.*

Mám s doplňkem TimeCapsule používat své obvyklé přípravky pro péči o pokožku?
Rozhodně ano. Doplněk TimeCapsule má jak vnitřní, tak vnější přínos, pro další ochranu byste však měli používat své obvyklé přípravky pro péči o pokožku. A ochrana před sluncem je nezbytná!
MAŽE ÚČINKY STÁRNUTÍ*
Stárnutí je přirozený proces, který potká každého z nás. Není však jen důsledkem toku času; je výsledkem všeho, co se v průběhu času našemu tělu událo. Viditelné známky stárnutí jsou způsobeny roky poškozování našeho těla a buněk pokožky. Svou roli při stárnutí však hraje celá řada dalších faktorů.

Stárnoucí pokožka snižuje naši odolnost vůči účinkům vnějšíh