kód: S U-601 1787

ShieldUp

1 123 CZK
obal: 60 kapsle
Jednotková cena: 18.72  CZK / kapsle

Popis

PODPORUJE ZDRAVOU IMUNITNÍ ODPOVĚĎ A ZVYŠUJE MAXIMÁLNÍ ÚROVEŇ OBRANY

  • Podporuje imunitní systém díky 500 mg vitamínu C.
  • Snižuje stres pomocí adaptogenů (např. kořen rozchodnice růžové)
  • Bezpečně zvyšuje hladinu energie díky kořenu macy a organické kurkumě.
  • Minimalizuje zánět díky bio antioxidantům.
  • V kvalitě vegan a na rostlinné bázi
  • Vhodné pro ženy i muže
O VÝROBKU SHIELDUP
Vlivem stresu, znečištění, nízké hladiny energie a nezdravým návykům se může zdát, že váš imunitní systém a jeho mechanismy odpovědi přestaly existovat. To znamená, že vaše tělo není řádně vybaveno k obraně proti tomu, co se mu může postavit po cesty.

Pro ty dny, kdy máte pocit vyčerpanosti a přepracovanosti, máme pro vás řešení. Jednoznačným doplňkem pro zvýšení zdravé energie je tento čistý a klinický přípravek s látkami rostlinného původu s obsahem účinných vitamínů, bio antioxidantů a adaptogenů pro podporu imunity a zvýšenou hladinu obrany.
JAK SE UŽÍVÁ
Užívejte dvě tobolky denně nebo podle doporučení lékaře.
Často kladené otázky
Potřebuji spolu s výrobkem ShieldUp i nadále multivitamíny jako je TimeCapsule?
ShieldUp tvoří dokonalý doplněk k TimeCapsule. ShieldUp působí na vytvoření silnějšího imunitního a obranného systému tím, že chrání proti znečištění a stresu, které mohou působit pocit tělesné slabosti a únavy. Obsahuje také adaptogeny, které pomáhají v boji proti stresu.

Výrobek TimeCapsule je spíše univerzální doplněk v boji proti stárnutí, který pomáhá vytvořit základy nezbytné pro zdravou pokožku a zdravé tělo. TimeCapsule je kromě toho i obrovská dávka vitamínů a minerálů, díky čemuž je ideální náhradou vašich běžných multivitamínových přípravků.